Upozornění

Přerušení

30. července 2012 v 11:57
Oba autoři jedou na týden pryč, takže blog bude těch několik dní neaktivních. Po návratu ovšem přibude několik rozepsaných textů, které chci během té doby dokončit.

Uvítání

18. července 2012 v 11:40 | D
Vítáme vás, ať už jste se sem dostali odkudkoliv a za jakýmkoliv účelem.
Tuto stránku společně založily dvě podivné bytosti, které by rády touto cestou nalezly poklidný prostor pro vyjadření svých názorů a zároveň pro ukázání části svého, snad nadějného, talentu okolnímu světu. Doufáme, že se vám na našem blogu bude líbit a velmi nás potěší, když nám napíšete své názory ať už do veřejných komentářů nebo do Zprávy autorovi.

Autoři:
Prvním uživatelem je Tyrlandhas, který se v příspěvcích nijak nepodepisuje. Jemu patří celá rubrika Básně a In english.
Druhým uživatelem je Dravéra, která se podepisuje D. Drav patří rubrika Kresby a další díla a Bestiář.
(Ostatní rubriky jsou společné a vždy by mělo být jasné, kdo daný článek psal. Společné články jsou označeny T+D.)

Upozornění
1. Všechny věci na tomto blogu jsou naší výroby, příp. něčím inspirované, rozhodně ale ne kopírované. Šíření čehokoliv z našeho blogu bez našeho jasného souhlasu budeme hlásit vedení.
2. Komentáře jsou jednou z možností, jak se svobodně vyjádřit. Budeme rádi za pochvalu i kritiku, stejnětak za vyjádření svého vlastního názoru ke konkrétní problematice týkající se daného článku. Pokud ale budou příspěvky mimo téma, tzn. Off topic (počítáme i reklamy) nebo budou nějakým způsobem vulgární, smažeme je.
3. Pokud vás náš blog něčím zaujme a budete nás chtít podpořit, budeme rádi, když na nás odkážete na své stránce a dáte nám vědět i o sobě. Spřátelení blogů jsme ale ochotni přijmout jen na základě posouzení kvality a úrovně blogu.
 
 

Reklama